O nas

O MEDIPROFIT

Mediprofit – wyłączny dystrybutor urządzeń DIERS w Polsce

Specjalizujemy się w dostarczaniu profesjonalnego sprzętu do badań i diagnostyki. Jesteśmy wyłącznym importerem i dystrybutorem na rynek krajowy urządzeń marki DIERS. Niemiecka firma DIERS International GmbH to światowy lider w dziedzinie światło-optycznej analizy postawy ciała i ruchu 3D/4D, tworzący nowatorskie produkty do pomiarów medycznych i badawczych.

Zaopatrujemy szpitale, kliniki, przychodnie, a także gabinety fizjoterapii oraz gabinety ortopedyczne. Stawiamy na nowatorskie, cyfrowe urządzenia, które pozwalają na uzyskiwanie coraz bardziej precyzyjnych wyników. Dużą wagę przywiązujemy do aspektów bezpieczeństwa i optymalizacji czasu badania. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie wyposażenia gabinetów medycznych. Eksperci z Mediprofit z przyjemnością zaprezentują najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny oraz odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Dostarczamy klientom innowacyjne produkty, opierając ofertę na wynikach najnowszych badań naukowych i rozwoju technologicznym.
  • Przygotowujemy indywidualne rozwiązanie dla Twojego gabinetu.
  • Zapewniamy szczegółową prezentację urządzeń, wsparcie podczas wdrażania oraz serwis techniczny.
  • Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży. Służymy pomocą i fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy.

Zapraszamy do współpracy